Ergünler Lisanslı Depoculuk A.Ş.

Ürünleriniz Şimdi Emin Ellerde!

Sürekliliği, kaliteyi ve istikrarı ilke edinen Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. bir İSAŞ girişimidir. 1998’den beri en kaliteli ürünleri ulusal ve uluslararası platformların hizmetine sunmuş ve hak ettiği konuma yükselmiştir.

Tarım ürünlerinin sağlıklı, güvenli, sigortalı ve devlet güvencesinde depolanması, üreticiye uygun koşullarda finansman desteği sunulması ve tarımsal ürünlerin ticaretinin kolaylaştırılması amacıyla İsaş tarafından oluşturulan Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde dev silolarıyla üreticinin her zaman dostu konumuda olmuş ve olmaya da devam edecektir.

Ürünleriniz ile ilgili hiçbir olumsuz durumu size yaşatmayacak olan depoculuk hizmetimiz sayesinde gözünüz asla arkada kalmayacak!

1998’den beri ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet veren İsaş Un & Yem Fabrikaları ile sektöründe önemli atılım ve yeniliklere imza atarak bu günlere gelmeden haklı gururunu yaşıyor.

İhracat potansiyelini her geçen gün yükselten ve bunu yaparken de kalite standartlarından asla ödün vermeyen İsaş Un & Yem Fabrikaları, 2018’de yeni bir yatırımla sektöründe tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıp Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. faaliyetlerine de başlamıştır.

43 bin ton silo kapasitesiyle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine ait tarım ürünlerini lisanslı bir şekilde depolamayı sağlayacak yeni yatırımı sayesinde üretici ve çiftçilerin yanında olup onların daha fazla kazanmasına vesile oluyor.

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Çiftçi Kayıt Sistemi ile entegre bir şekilde çalışan son teknoloji donanım ve yazılımlar sayesinde hem çiftçi hem de TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) ile iş birliği yapan Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. zamanında ve değerinde ürün satışları için AR-GE bölümündeki uzmanlarıyla hizmetlerine devam ediyor.

Önceki deneyimlerini iyi kullanarak ülke genelinde ve yurt dışındaki bağlantıları sayesinde tarım ürünlerinin kalitesini kaybetmeden, güvenilir ve elverişli bir silo ortamında saklanması çiftçiler için paha biçilemez ve alternatifi olmayan bir sistemdir.

TSE ve ISO 9001 belgeleriyle hizmetlerini devletin güvencesi altında yürütmeye devam eden Ergünler Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. en ideal saklama koşullarını çiftçilerin hizmetine sunuyor.